Zasady Klubu

Jak działa Klub Uczciwych? Zasady są proste i jest ich zaledwie kilka:

 

Do katalogu Klubu Uczciwych może dopisać się każda firma.

I całkowicie za darmo promować swoją działalność w internecie. Ale wpisać się do katalogu, a być członkiem Q, to dwie różne rzeczy. Jak odróżnić członków? To proste - u góry swojej wizytowki firmowej w katalogu, mają złote, spersonalizowane karty z numerem klubowym. Dodatkowo ich nazwy na liście firm w katalogu są podświetlone. Wirtualne karty gości są zaciemnione i nie mają swojego numeru. A na liście w katalogu, nazwy "firm gości" nie są wyróżnione podświetleniem.

Aby zostać członkiem klubu wystarczy zebrać 5 rekomendacji.

O rekomendację można poprosić swoich partnerów biznesowych, których szukamy tylko wśród członków klubu. Nie ma tam jeszcze nikogo z kim współpracowałeś? Na pewno kiedyś się pojawi! A kiedy już go znajdziesz, jednym kliknięciem poprosisz go, by poręczył za Twoją firmę.

Co to jest rekomendacja?

To wirtualne poręczenie za zaufanego kontrahenta. W Q trwa to tyle co kliknięcie. Ale przyznając rekomendację zaświadczasz, że na podstawie osobistego doświadczenia wynikającego z trwałej współpracy, możesz stwierdzić, że firma X jest solidnym partnerem, stara się terminowo realizować swoje zobowiązania i uczciwie rozlicza się z płatności. Odpowiadasz tylko za własne relacje. Oczywiście rekomendację można wycofać w każdej chwili. Jeśli ich liczba spadnie poniżej wymaganego poziomu – pięć, od pięciu różnych partnerów - firma zostaje automatycznie wykluczona z listy członków.

Można zostać członkiem klubu w wyniku poręczenia tylko jednej firmy.

Najwyższym wyróżnieniem, jakim członek klubu , może uhonorować uczciwego kontrahenta, jest przyznanie mu „złotej rekomendacji”. To wyjątkowy przywilej, zaproszenie do klubu, nie wymagające dodatkowych poręczeń innych członków. Dowód zaufania, oparty na wieloletniej współpracy. „Złotą rekomendację” mogą przyznać tylko członkowie o wymaganej liczbie poręczeń. Wycofanie "złotej rekomendacji" jest możliwe w każdej chwili.

Członek klubu ma przywileje i obowiązek.

Jedynym obowiązkiem członka klubu są przemyślane i uczciwe działania, zarówno w kwestii utrzymania poziomu relacji z klubowiczami, jak i rekomendacji dla nowych firm oraz członków. W zamian za to, klub promuje firmę poprzez umieszczenie jej nazwy, logotypu, informacji o branży, danych kontaktowych i podglądu rekomendacji w ogólnodostępnym katalogu.

Członkostwo w klubie jest bezpłatne.

Serwis klubuczciwych.pl nie pobiera opłat za prowadzenie karty członkowskiej . Jeśli otrzymasz wymagane rekomendacje, znaczy to, że cenę za obecność w tym elitarnym gronie, płacisz codziennie swoją ciężką pracą. Gwarantujemy również, że dane podane w karcie członkowskiej zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie do informowania Cię o wydarzeniach z działalności serwisu i zmianach w Twojej karcie. W klubie nie ma niechcianych reklam, spamu, okazji i promocji. Wiemy, że nie masz na to czasu i szanujemy to. Z klubu możesz się w każdej chwili wypisać.

Z klubu możesz się w każdej chwili wypisać.

Twoja karta członkowska może zostać na Twoje życzenie zniszczona, Twoje rekomendacje wycofane. Uczciwie podchodzimy do sprawy. Jeśli zechcesz, po Twojej firmie nie zostanie w klubie żaden ślad.

 

Pobierz przewodnik po Klubie Uczciwych w pliku .pdf

Odpowiedzi na dodatkowe pytania znajdziesz w dziale FAQ.