Katalog członków (Doradztwo finansowe)

1.

Stowarzyszenie MdpM

Stowarzyszenie powstało w lutym 2013r. z inicjatywy młodych mieszkańców powiatu myszkowskiego w woj. śląskim. Stowarzyszenie opiera swoja działalność na pracy społecznej swoich członków.
Stowarzyszenie mam za zadanie realizować swoje cele do których należą min.
• kreowanie i wspieranie wszechstronnego i perspektywicznego rozwoju społecznego, kulturalnego i gospodarczego Powiatu Myszkowskiego,
• kształtowanie świadomości obywatelskiej,
• promowanie idei samorządności i wspieranie społecznych inicjatyw lokalnych,
• ochrona i upowszechnianie dziedzictwa narodowego oraz tradycji i wysokich wartości moralnych,
• promowanie i upowszechnianie kultury, oświaty, sportu, turystyki i rekreacji,
• promowanie i ochrona zdrowia i środowiska naturalnego,
• aktywizacja zawodowa, gospodarcza i społeczna młodzieży i dorosłych
• wspierania integracji osób niepełnosprawnych ze społeczeństwem,

Pragniemy realizować wyznaczone cele pracę społeczną członków Stowarzyszenia na rzecz środowiska lokalnego, z nieustającym zapałem i życiowym optymizmem.

Stowarzyszenie w swojej działalności zakłada przede wszystkim troskę o wizerunek Powiatu Myszkowskiego i gmin w nim zrzeszonych jako regionu otwartego na zmiany, rozwojowego, pełnego nadziei, wykorzystującego pozabudżetowe fundusze, przyjaznego dla inwestorów, ciekawego dla młodych i pełnego perspektyw, opartych na pracy i zaufaniu społecznym.

Aktywnie współpracujemy ze szkołą tańca ART-DANCE, działającą na terenie powiatów myszkowskiego i zawierciańskiego.

Biuro, Doradztwo biznesowe i prawne, Doradztwo podatkowe, Doradztwo biznesowe, Pośrednictwo pracy, Biura rachunkowe, Wydawnictwa, Edukacja, Edukacja pozaszkolna, Doradztwo finansowe, Działalność artystyczna, Instytucje kultury, Portale internetowe, Odzież, Organizacje pozarządowe
2.

Kompleksowe Doradztwo Finansowe Mariusz Mioduszewski

Finansami zajmuję się od 2007 roku. Przez pierwsze półtora roku pracowałem w Warszawskim Banku Spółdzielczym na stanowisku Inspektora. Zajmowałem się głównie kredytami, prowadziłem sprawy od początku do końca, czyli od wypełnienia wniosku aż po wypłatę środków. Po tym okresie, uznałem, że należy rozwijać się dalej i rozpocząłem współpracę z firmą Niezależnego Doradztwa Finansowego AWD (obecnie Swiss Life Select). Wiązało się to również z założeniem własnej działalności gospodarczej, którą prowadzę do dziś. Tutaj zakres moich obowiązków został znacznie rozszerzony. Oprócz kredytów zajmowałem się również ubezpieczeniami i inwestycjami. Wiele ukończonych szkoleń poszerzyło moją wiedzę o rynkach finansowych. Po dwu i pół roku współpracy zdecydowałem się jednak ukierunkować zawodowo i skupiłem się jedynie na inwestycjach, przede wszystkim alternatywnych.

Prestiżowe firmy, z którymi obecnie współpracuję, pozwalają mi na obsługę Klientów na najwyższym poziomie. Zapewniam im bezpieczeństwo transakcji oraz wyższe zyski niż mogliby osiągnąć na lokatach bankowych. Z racji posiadanych kontaktów nie odmawiam swoim Klientom również pomocy przy kredytach, każdego rodzaju.

Zapraszam: www.MariuszMioduszewski.pl

Doradztwo finansowe, Fundusze inwestycyjne, Pożyczki, kredyty