Katalog członków (Introligatorstwo)

1.

Pimax Introligatornia Artystyczna

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą realizacji unikatowych na rynku światowym albumów foto oraz kronik i ksiąg pamiątkowych wykonywanych ręcznie przez najwybitniejszych specjalistów z branży introligatorstwa artystycznego. Nasi pracownicy realizują swoją pracę z pasją, dbając o najdrobniejsze detale dotyczące realizowanego projektu.
Umożliwiamy naszym Klientom współuczestniczenie w pracach projektowych wyrobów. To Oni mają główny wpływ na rodzaj i kolorystykę stosowanych skór naturalnych, format albumu, stylizację okładek oraz formę opakowania ozdobnego.
Zachęcamy Państwa również do odwiedzenia strony www.pimax.eu, na której prezentujemy ogólny zakres działalności firmy. Z bogatej oferty pracowni wymienić można, m.in.: ekskluzywne albumy ślubne, albumy firmowe ręcznie szyte i oprawne w skórę, fotoksiążki z wydrukami cyfrowymi lub tradycyjnymi odbitkami z labu, kroniki i księgi pamiątkowe dla firm, instytucji państwowych oraz osób prywatnych, edycje bibliofilskie drukowane na papierach czerpanych, książki w oprawach jubilerskich wysadzanych kamieniami szlachetnymi lub bursztynami w srebrze albo złocie, prestiżowe skórzane komplety na biurka, wizytowniki, segregatory skórzane, etui na CD, tuby, pudełka z nadrukami, skórkowe pudełka biżuteryjne, prestiżowe prezenty reklamowe i opakowania.
Na specjalne zamówienie firm, urzędów lub osób prywatnych wykonujemy najbardziej wyszukane projekty. Nasze wyroby mogą posłużyć nie tylko do uświetnienia rocznic czy spotkań, uhonorowania ważnych osób, ale w znakomity sposób podnoszą prestiż i wizerunek firmy. Jesteśmy do Państwa usług!

Wyposażenie wnętrz, Introligatorstwo, Akcesoria reklamowe