Katalog członków (Wyposażenie wnętrz)

1.

Sklepy KOMFORT S.A.

Sklepy KOMFORT S.A. jest firmą zarządzającą siecią 116 sklepów detalicznych Komfort z materiałami do wykańczania wnętrz (panele, dywany, wykładziny, podłogi drewniane, drzwi, akcesoria).

Pierwszy sklep Komfort powstał w Polsce w 1992 roku.Od kilku lat firma rozwija się poprzez system franczyzowy.
Zdobywane latami doświadczenie i wieloletni kontakt z klientami pozwolił firmie na wyspecjalizowanie się w handlu materiałami na podłogi.

Obecnie w ofercie sklepów Konsumenci mogą wybierać spośród największej na rynku oferty paneli podłogowych, wykładzin, dywanów, podłóg drewnianych, drzwi oraz akcesoriów do montażu i pielęgnacji podłóg.

Naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo oraz szeroki pakiet usług dodatkowych związanych z montażem i pielęgnacją podłóg, drzwi oraz projektowaniem i szyciem dekoracji okiennych.

Klienci mogą dokonywać zakupów online w sklepie internetowym www.komfort.pl

Produkty oferowane przez Komfort to wyroby od producentów z całego świata dobrej jakości i w atrakcyjnych cenach.
Firma zatrudnia około 1000 pracowników.
Właścicielem spółki Sklepy Komfort SA jest fundusz Polish Enterprise Fund VI zarządzany przez Enterprise Investors.

Projektowanie wnętrz, Wyposażenie wnętrz, Sklepy
2.

Pimax Introligatornia Artystyczna

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą realizacji unikatowych na rynku światowym albumów foto oraz kronik i ksiąg pamiątkowych wykonywanych ręcznie przez najwybitniejszych specjalistów z branży introligatorstwa artystycznego. Nasi pracownicy realizują swoją pracę z pasją, dbając o najdrobniejsze detale dotyczące realizowanego projektu.
Umożliwiamy naszym Klientom współuczestniczenie w pracach projektowych wyrobów. To Oni mają główny wpływ na rodzaj i kolorystykę stosowanych skór naturalnych, format albumu, stylizację okładek oraz formę opakowania ozdobnego.
Zachęcamy Państwa również do odwiedzenia strony www.pimax.eu, na której prezentujemy ogólny zakres działalności firmy. Z bogatej oferty pracowni wymienić można, m.in.: ekskluzywne albumy ślubne, albumy firmowe ręcznie szyte i oprawne w skórę, fotoksiążki z wydrukami cyfrowymi lub tradycyjnymi odbitkami z labu, kroniki i księgi pamiątkowe dla firm, instytucji państwowych oraz osób prywatnych, edycje bibliofilskie drukowane na papierach czerpanych, książki w oprawach jubilerskich wysadzanych kamieniami szlachetnymi lub bursztynami w srebrze albo złocie, prestiżowe skórzane komplety na biurka, wizytowniki, segregatory skórzane, etui na CD, tuby, pudełka z nadrukami, skórkowe pudełka biżuteryjne, prestiżowe prezenty reklamowe i opakowania.
Na specjalne zamówienie firm, urzędów lub osób prywatnych wykonujemy najbardziej wyszukane projekty. Nasze wyroby mogą posłużyć nie tylko do uświetnienia rocznic czy spotkań, uhonorowania ważnych osób, ale w znakomity sposób podnoszą prestiż i wizerunek firmy. Jesteśmy do Państwa usług!

Wyposażenie wnętrz, Introligatorstwo, Akcesoria reklamowe
3.

Eventkey Sp. z o.o.

Jeśli masz wizję swojego eventu i potrzebujesz jej realizatorów – jesteśmy do usług.

Jeśli masz cel eventu, ale brakuje Ci pomysłu i narzędzi – właśnie je znalazłeś.

Jeśli potrzebujesz czegokolwiek, co wiąże się z działaniem i organizacją – lepiej nie mogłeś trafić.

Realizacja Twojego przedsięwzięcia jest naszą pasją.

Agencja Eventkey to kilkuosobowy zgrany zespół z olbrzymim potencjałem i zaangażowaniem w działaniu. Tworzymy, kreujemy, inspirujemy i animujemy wszystkie wydarzenia jakie tylko przyjdą Ci do głowy. Naszym atutem jest różnorodność pochodzenia, osobowości, pasji i dyscyplin naukowych reprezentowanych przez każdego z nas. Stawiamy na najwyższą jakość realizowanych usług tak, by były dopracowane w każdym szczególe. Nasze realizacje wyróżniają się spośród innych innowacyjnością i nieszablonowością pomysłów. Jednocześnie jesteśmy świadomi wagi i roli tradycji rodzinnych, firm czy regionów, dlatego jeśli tylko to możliwe, opieramy o nie nasze działania. Eventkey tworzy grupa kreatywnych, wykwalifikowanych i ambitnych ludzi, którzy z pasją podchodzą do każdego projektu. Specjalnością Eventkey jest realizacja niespodzianek, nawet tych najbardziej nietypowych i zaskakujących.
So, let us do it…

Biuro, Usługi biurowe, Produkty dla dzieci, Wyposażenie wnętrz, Doradztwo biznesowe, Druk, poligrafia, Wizytówki, zaproszenia, ulotki, Edukacja, Kursy i szkolenia, Gastronomia, Bary i kawiarnie, Catering, Sale weselne, Restauracje, Puby, Wyposażenie gastronomii, Handel, Centra handlowe, Bazary, targowiska, Projektowanie stron www, Przewozy specjalne, Kultura i sztuka, Działalność artystyczna, Instytucje kultury, Muzyka, Muzea i galerie, Media, Portale internetowe, Prasa, TV Internetowe, Opakowania, Reklama, Reklama - nietypowe usługi, Reklama - na pojazdach, Reklama - multimedialna, Akcesoria reklamowe, Reklama - planowanie, Reklama - prasowa, Reklama - zewnętrzna, Reklama - video, Reklama - świetlna, Reklama - dźwiękowa, Rozrywka i sport, Boiska i stadiony, Dyskoteki, kluby muzyczne, Działalność rozrywkowa, Sprzęt sportowy, Ambasady, konsulaty, Instytucje samorządowe, Ministerstwa, Organizacje pozarządowe, Usługi inne, Fotografia, Grawerowanie, Opieka