Katalog członków (Artykuły bhp i poż)

1.

SYMULMED Jarosław Kalenik

Zajmujemy się przeprowadzaniem profesjonalnych kursów, szkoleń i doradztwa obejmującego tematykę ratownictwa medycznego, psychologii oraz bhp i ppoż. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób fizycznych jak również instytucji, firm oraz służb mundurowych. Proponujemy Państwu przeprowadzanie profesjonalnych zajęć z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu przez wysoce wykwalifikowaną oraz doświadczoną kadrę dydaktyczną.

Corocznie szkolimy ponad 2500 osób m.in. z zakresu: pierwszej pomocy, ratownictwa medycznego, psychologii, uwalniania z pojazdu po dachowaniu, minimum sanitarnego, kwalifikowanej pierwszej pomocy, udzielania pomocy medycznej pirotechnikom i oddziałom antyterrorystycznym oraz podejmowania medycznych czynności ratunkowych.

Nasza działalność obejmuje ponadto zabezpieczenia medyczne imprez masowych oraz transport sanitarny. Do Państwa dyspozycji znajdują się specjalistyczne ambulanse (Fiat Ducato i Renault Trafic) wraz z osobami posiadającymi wykształcenie medyczne! Doświadczenie personelu zdobyte w różnorodnych jednostkach ratowniczych gwarantuje pełne bezpieczeństwo realizowanego zlecenia i kompleksową obsługę.

Korzystając z naszych usług zyskują Państwo:

- profesjonalnie przeprowadzone zajęcia za przystępną cenę
- szybką i terminową realizację we wskazanym miejscu, bez ponoszenia dodatkowych kosztów
- materiały szkoleniowe dla kursantów
- pewność, że zajęcia prowadzone będą przez uprawnione osoby o najwyższych kwalifikacjach
- bezpłatne doradztwo

Artykuły bhp i poż, Edukacja, Kursy i szkolenia, Pomoc medyczna