Katalog członków (Transport)

1.

Grupa Trans-Mar Marcin Slojewski

GRUPA Trans-Mar zajmuje się przewozem osób. Oferujemy transport dla dzieci i młodzieży, oraz osób dorosłych na przejazdy
i wycieczki w obrębie kraju i za granicą.

Dzięki licznej sieci kontaktów o której mogą Państwo przeczytać na stronie Nasi partnerzy, firma Trans-Mar zajmuje się również przygotowywaniem kompletnych ofert wyjazdowych dla zorganizowanych grup wraz z ubezpieczeniem.

Możemy zająć się organizacją całego wyjazdu (plan wycieczek/plan zajęć), oraz promocją wydarzenia i reklamą Państwa firmy podczas transportu dowolnych grup ludzi, korzystających z usług Trans-Mar.

Transport, Turystyka
2.

MiCaR - Michael's Car Rental

Wynajem samochodów osobowych, dostawczych i specjalnych t.j. Chłodnie, autolawety, brygadówki. Jesteśmy lokalną firmą we Wrocławiu ale nasze pojazdy dostarczamy wszędzie w województwie dolnoslaskim i nie tylko. Mamy jedna z najwiekszych flot w regionie liczącą ponad 100 pojazdów. Wierzymy, że uczciwość w biznesie powinna być fundamentem wszystkich relacji.

Motoryzacja, Autobusy, busy, Pojazdy specjalistyczne, Pomoc drogowa, Transport, Transport samochodowy, Turystyka, Usługi inne