Katalog członków (Usługi pogrzebowe)

1.

Zakład Uslug Pogrzebowych Memento Dariusz Sawicki

Firma Zakład Usług Pogrzebowych "Memento" istnieje od 1991r. Wieloletni okres prowadzenia działalności pozwolił nam zapracować sobie na wizerunek firmy rzetelnej, godnej zaufania oraz niezastąpionej w pomocy, w najboleśniejszych chwilach naszego życia, w których żegnamy kogoś nam bliskiego...

Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji pogrzebów na terenie gminy Bogatynia. Realizujemy także zlecenia z terenu całej Polski. Dysponując specjalistycznym transportem jak też fachowym i zdyscyplinowanym zespołem pracowników jesteśmy gotowi wykonać każde, nawet nietypowe zlecenie. Uwzględniając specyfikację prowadzonej działalności, działamy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

W Bogatyni przy ulicy Dworcowej 1 (vis a vis nowa "Biedronka") mieści się główne biuro naszej firmy, zaplecze socjalne i magazyn. Na miejscu oferujemy bardzo szeroki asortyment wszelkich akcesoriów i dewocjonaliów pogrzebowych. Biuro prowadzi dyżur 24h.

Zajmujemy się również projektowaniem i sprzedażą nagrobków granitowych. Na miejscu zawsze mamy kilka gotowych nagrobków do sprzedaży , od zaraz. Od kilku lat prowadzimy także własną kwiaciarnię przed Cmentarzem Komunalnym w Bogatyni. Tutaj oprócz ciągłej sprzedaży zniczy, kwiatów itp. zawsze można zlecić wykonanie usługi pogrzebowej. Punkt czynny jest codziennie od świtu do zmierzchu.

Stale poszerzamy zakres świadczonych usług. Uczymy się, słuchając dobrych rad i cennych wskazówek.

Usługi pogrzebowe