Katalog członków (Agencje nieruchmości)

1.

Ankam Nieruchomości

Nazywam się Anna Kamińska jestem właścicielem firmy którą założyłam w 1991 r. posiadam licencje zawodową nr 412. Jestem członkiem Środkowopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, które to wchodzi w skład POLSKIEJ FEDERACJI RYNKU NIERUCHOMOŚCI.

W ramach prowadzonej działalności zawodowej i w myśl Ustawy posiadamy CERTYFIKAT UBEZPIECZENIOWY NR 209/2003, KTÓRY GWARANTUJE Państwu Bezpieczeństwo FINANSOWE transakcji zawieranej w biurze, gdyż jest ona asekurowana DO JEJ WYSOKOŚCI tj. wartości przedmiotu transakcji.

Jako Właścicielka pełnie wiele funkcji społecznych zarówno w Stowarzyszeniu Środkowopomorskim Pośredników w Obrocie Nieruchomościami jak i w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości jako:

- Pełnomocnik d/s. LICENCJI ZAWODOWYCH
- Członek KOMISJI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZAWODOWEJ Przy Urzędzie Mieszkalnictwa i Rozwoju miast.

Podnosząc stale swoje kwalifikacje zawodowe staram się podnieść poziom świadczonych usług, oraz ich jakość .Praca pośrednika wymaga nie tylko wiedzy fachowej z zakresu, standardów zawodowych, prawa, wiedzy budowlanej, przepisów skarbowych, ale również psychologii sprzedaży.
W 2001 r. byłam w komitecie organizacyjnym 7 KONGRESU POLSKIEJ FEDERACJI RYNKU NIERUCHOMOŚCI.
Za zorganizowanie tak udanej imprezy Prezydent Federacji wręczył nam DYPLOM UZNANIA.

Po tak udanej imprezie jako SŚPON zorganizowaliśmy
1 BAŁTYCKĄ KONFERENCJE NIERUCHOMOŚCI
KTÓREJ RÓWNIEŻ BYŁAM WSPÓŁORGANIZATOREM.

Biuro moje po za pełną obsługa prawną i notarialną załatwia wszelkie formalności związane z finansowaniem nieruchomości tj. kredyty mieszkaniowe i hipoteczne.

JESTEŚMY JEDYNYM PRZEDSTAWICIELEM G I - BANKU MIESZKANIOWEGO W KOSZALINIE ORAZ WSPÓLPRACUJEMY Z WSZYSTKIMI RENOMOWANYMI BANKAMI NA TERRENIE MIASTA .

Tak więc Klient naszego biura ma dostęp do szerokiej oferty nieruchomości z terenu miasta, regionu, jak i całego kraju wszystko w oparciu współprace z innymi biurami .

Praca w „SIECI” powoduje skuteczną i profesjonalna sprzedaż nieruchomości, a kompleksowa obsługa i miła atmosfera powoduje iż nasze biuro cieszy się dobra opinią i sympatią klientów, a fakt iż na rynku jesteśmy kilkanaście lat świadczy o rzetelności i wiarygodności.

Jako podsumowanie przytoczę korzyści płynące z dokonywania transakcji za pośrednictwem biura:

- Skuteczność i szybkość transakcji (ze wzg. na prace w sieci)
- Profesjonalną wycenę nieruchomości na podstawie cen wolnorynkowych
- Pomoc prawna (kwestie spadków, podziału majątku itp.)
- Sprawy związane z prawem własności - Księgi Wieczyste
- Przygotowanie UMOWY PRZEDWSTĘPNEJ
- Obsługa notarialna transakcji
- Doradztwo i obsługa kredytowa (analiza zdolności, wybór banku)
- Doradztwo inwestycyjne

Agencje nieruchmości, Budynki mieszkalne i biurowe