Katalog członków (Nadawcy radiowi)

1.

Radio Sochaczew

Radio Sochaczew jest rozgłośnią lokalną nadającą na częstotliwości 94,9 FM. Nasze atuty to szybka i rzetelna informacja lokalna, dobra muzyka oraz relacje z najważniejszych wydarzeń w regionie. W dzień serwujemy słuchaczom dużą dawkę informacji, ciekawostek oraz humoru, a wieczorem proponujemy różnorodne programy autorskie i listę przebojów. Radio Sochaczew to miejsce spotkań pokoleń, ciekawych ludzi, platforma wymiany informacji. Od ponad 20 lat mierzymy puls naszego miasta i powiatu.

Nadawcy radiowi
2.

Radio Leliwa sp. z o.o.

Radio Leliwa nadaje swój program od 16 października 1992 roku. Jesteśmy pierwszą stacją komercyjną w Polsce południowo-wschodniej i jedyną regionalną nadającą program na obszarze znajdującym się w widłach Wisły i Sanu.

Obejmujemy zasięgiem obszar leżący około 80 km wokół Tarnobrzega i Stalowej Woli. Docieramy do największych miast w regionie: Stalowa Wola (69 tys. mieszkańców), Tarnobrzeg (50 tys.), Mielec (62 tys.) i Sandomierz (26 tys.). W ten sposób możemy dotrzeć do miliona potencjalnych słuchaczy.

Radio Leliwa nadaje program muzyczno-informacyjny, ze szczególnym zwróceniem uwagi na informację lokalną. Mamy ciągły kontakt ze słuchaczami, a nasi reporterzy relacjonują na bieżąco to, co się dzieje w regionie. Dzięki temu cieszymy się wysoką słuchalnością - 21 do 31 procent, w zależności od pory dnia. Reklamują się u nas wszystkie największe firmy regionu.

Muzyka w Radiu Leliwa to obok lokalnego charakteru programu, nasz największy atut, co sprawia, że docieramy do szerokiego kręgu odbiorców, a najliczniejszą grupę stanowią słuchacze w wieku 20-49 lat. Chcemy by włączając Leliwę mogli się zrelaksować i odpocząć od nie zawsze radosnej rzeczywistości. Muzyka radia Leliwa- co potwierdzają badania - podoba się naszym słuchaczom i zgodnie z naszym hasłem - Radio Leliwa - Radio z przebojowym charakterem - gramy piosenki które mimo upływu lat są przebojami.

Nadawcy radiowi
3.

Telkab Sp. z o.o.

Rodzinna firma operator telewizji kablowej nadającej w Tczewie i Pelplinie, lokalna stacja telewizyjna Tv Tetka Tczew i lokalna stacja radiowa Radio Tczew (uruchomienie planowane w 2016)

Media, Nadawcy radiowi, Nadawcy telewizyjni, Reklama, Telekomunikacja
4.

Radio Victoria Między Łodzią a Warszawą

Rozgłośnia radiowa - jesteśmy wiodącą stacją regionalną nadającą między Łodzią a Warszawą. Na naszej antenie znajdziesz informacje lokalne, dobrą muzykę i posłuchasz audycji "dla ducha". Profesjonalizm i rzetelność musi emanować z tego co robimy. To wszystko daje nam bardzo wysoką pozycję w rankingu słuchalności, co przekłada się na skuteczność reklamy emitowanej w Radio Victoria.

Nadawcy radiowi