Katalog członków (Fotografia)

1.

Lama House

Produkcją i postprodukcją filmów zajmujemy się od ośmiu lat. W tym czasie stworzyliśmy lub uczestniczyliśmy w procesie tworzenia kilkuset filmów, animacji i prezentacji multimedialnych. W 2012 roku narodził się pomysł założenia studia produkcji i postprodukcji filmowej. Tak powstało Lama House.

Pracujemy na zlecenie domów mediowych czy agencji kreatywnych, ale zależy nam aby ofertę kierować również bezpośrednio do firm zainteresowanych promocją swojej działalności za pomocą multimediów, w tym głównie materiałów filmowych, animacji i prezentacji multimedialnych. Dzięki wykluczeniu pośredników, możemy zaproponować konkurencyjne ceny, przy zachowaniu usług o najwyższej jakości.

Grafika komputerowa, Reklama - multimedialna, Reklama - video, Usługi inne, Fotografia
2.

Neoline

Jesteśmy grupą gdzie niekonwencjonalne rozwiązania to codzienność. My to artyści z doświadczeniem marketingowym, dlatego oprócz doskonałego designu dbamy o logistykę informacji i skuteczność przekazu. Wszystko co tworzymy powstaje z myślą o odbiorcy.

Mamy świadomość, że każde zadanie jest wyjątkowe i podchodzimy do niego indywidualnie.

To robimy:
ATL, BTL, organizacja eventów, kampanii reklamowych, promocji materiałów POS, corporate identity

Reklama - multimedialna, Reklama - video, Fotografia
3.

PROJEKT | agencja kreatywna

Zajmujemy się kształtowaniem marki powstających startup'ów i wzmacniamy wizerunek już istniejących firm. Naszym głównym zadaniem jest komunikacja wizualna przedsiębiorstw.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:

- odręczna ilustracja i grafika wektorowa
- planowanie i produkcja infografiki
- projektowanie opakowań (także flexograficznych)
- reklama zewnętrzna podświetlana
- profesjonalne sesje fotograficzne
- projektowanie logotypów
- projektowanie znaków graficznych dla produktów i usług
- reklama na samochody

- tworzenie stron www
- sklepy internetowe i platformy sprzedaży on-line
- bannery i animacje wektorowe

Druk, poligrafia, Projektowanie stron www, Reklama - planowanie, Reklama - zewnętrzna, Fotografia
4.

kreatywnie.org Agencja Reklamowa

Oferujemy realizacje z zakresu:
Film i Multimedia:
- prezentacje multimedialne
- animacje i wizualizacje 2D i 3D
- produkcję filmową i wideo
- efekty specjalne i postprodukcję
- motion graphics
- czołówki telewizyjne
- reklamy
- zwiastuny filmowe
- teledyski
- projektowanie DVD

Internet:
- projekty graficzne na potrzeby Internetu
- animacje flash 2D, 3D
- aplikacje internetowe
- kompleksową produkcję systemów internetowych opartych o najnowsze technologie

Kreacja wizerunku firmy:
- projektowanie logo
- opracowanie firmowego kroju pisma
- pełną identyfikację wizualną firmy oraz rebranding
- nazewnictwo
- strategię i pozycjonowanie marki
- katalogi, foldery reklamowe, ulotki, kalendarze, papeterię firmową, wizytówki oraz inne akcydensy biurowe
- plakaty, bannery i inne formy reklamy zewnętrznej
- profesjonalny skład i łamanie tekstu
- przygotowanie projektów do druku
- projektowanie graficzne opakowań

Fotografia:
- sesje zdjęciowe i dokumentacje
- fotografie do materiałów reklamowych i stron internetowych

Reklama, Reklama - multimedialna, Reklama - video, Fotografia
5.

Fotopryzmat

Początki firmy sięgają 1990 roku, gdy powstał punkt usług fotograficznych w Chorzowie przy ul.Gwareckiej 2 w sklepie chemicznym- drogerii. Wkrótce powstał też drugi punkt fotograficzny w Bibliotece przy ulicy Chorzowskiej 37 w Świętochłowicach- Piaśnikach.

Zakład Fotograficzny >PRYZMAT< przy ul.Wandy 40 rozpoczął działalność usługową w lipcu 1995 roku. Jednocześnie zlikwidowano założone wcześniej punkty fotograficzne.

Od początku działalności zakład wykonuje wszelkiego typu zdjęcia do dokumentów w trybie normalnym i ekspresowym (5 minut) i wersjach tradycyjnych - papierowych i elektronicznych, sesje ślubne, fotoreportaż, reprodukcje starych zdjęć, sesje narzeczeńskie, ciążowe itp.

Od 2005 roku wszystkie wykonane w zakładzie zdjęcia są bezpłatnie archiwizowane i w każdej chwili dostępne na życzenie klienta.

Zakład wykonuje również usługi mniej typowe - z indywidualną wyceną. Do wyjątkowo rzadkich usług należy przegrywanie starych filmów 8 mm i super 8 mm na podłożu polioctanowym na nośniki DVD.

W zakładzie można zlecić również wykonanie zdjęcia nagrobkowego na porcelanie: kolorowego, czarno-białego lub sepii w ok.30 dostępnych formatach i wzorach.

Fotoamatorzy mogą dokonać wyboru własnych zdjęć z dowolnego nośnika cyfrowego- płyty, karty pamięci lub pendrive.
Najczęściej wybierany format zdjęcia 10x15 wykonywany jest w terminie 1 godziny.

Nowoczesne techniki umożliwiają również naklejanie zdjęć na płytę PCV, tworzenie fotoobrazów na płótnie, a także składanie fotoalbumów i fotoksiążek.

Aby sprostać zapotrzebowaniu na wszelkiego typu zdjęcia do dokumentów- od 28.10.2013 r. działa Nasz drugi zakład w Chorzowie Batorym przy ul. Armii Krajowej 89

Fotografia
6.

Eventkey Sp. z o.o.

Jeśli masz wizję swojego eventu i potrzebujesz jej realizatorów – jesteśmy do usług.

Jeśli masz cel eventu, ale brakuje Ci pomysłu i narzędzi – właśnie je znalazłeś.

Jeśli potrzebujesz czegokolwiek, co wiąże się z działaniem i organizacją – lepiej nie mogłeś trafić.

Realizacja Twojego przedsięwzięcia jest naszą pasją.

Agencja Eventkey to kilkuosobowy zgrany zespół z olbrzymim potencjałem i zaangażowaniem w działaniu. Tworzymy, kreujemy, inspirujemy i animujemy wszystkie wydarzenia jakie tylko przyjdą Ci do głowy. Naszym atutem jest różnorodność pochodzenia, osobowości, pasji i dyscyplin naukowych reprezentowanych przez każdego z nas. Stawiamy na najwyższą jakość realizowanych usług tak, by były dopracowane w każdym szczególe. Nasze realizacje wyróżniają się spośród innych innowacyjnością i nieszablonowością pomysłów. Jednocześnie jesteśmy świadomi wagi i roli tradycji rodzinnych, firm czy regionów, dlatego jeśli tylko to możliwe, opieramy o nie nasze działania. Eventkey tworzy grupa kreatywnych, wykwalifikowanych i ambitnych ludzi, którzy z pasją podchodzą do każdego projektu. Specjalnością Eventkey jest realizacja niespodzianek, nawet tych najbardziej nietypowych i zaskakujących.
So, let us do it…

Biuro, Usługi biurowe, Produkty dla dzieci, Wyposażenie wnętrz, Doradztwo biznesowe, Druk, poligrafia, Wizytówki, zaproszenia, ulotki, Edukacja, Kursy i szkolenia, Gastronomia, Bary i kawiarnie, Catering, Sale weselne, Restauracje, Puby, Wyposażenie gastronomii, Handel, Centra handlowe, Bazary, targowiska, Projektowanie stron www, Przewozy specjalne, Kultura i sztuka, Działalność artystyczna, Instytucje kultury, Muzyka, Muzea i galerie, Media, Portale internetowe, Prasa, TV Internetowe, Opakowania, Reklama, Reklama - nietypowe usługi, Reklama - na pojazdach, Reklama - multimedialna, Akcesoria reklamowe, Reklama - planowanie, Reklama - prasowa, Reklama - zewnętrzna, Reklama - video, Reklama - świetlna, Reklama - dźwiękowa, Rozrywka i sport, Boiska i stadiony, Dyskoteki, kluby muzyczne, Działalność rozrywkowa, Sprzęt sportowy, Ambasady, konsulaty, Instytucje samorządowe, Ministerstwa, Organizacje pozarządowe, Usługi inne, Fotografia, Grawerowanie, Opieka