Katalog członków (Biura podróży)

1.

Biuro Podróży Exodos Artur Kwiatkowski

Biuro Podróży EXODOS istnieje od 2003 roku. Powstało zarówno z pasji i zainteresowań jego założycieli, jak i z ambicji stworzenia biura przyjaznego, ukierunkowanego na jak najbardziej bezpośredni kontakt z klientem.

Od początku swojej działalności Biuro specjalizuje się w organizacji imprez turystycznych dla wszelkiego rodzaju grup zorganizowanych - zarówno dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych. Oprócz swojej standardowej oferty Biuro tworzy programy i kalkulacje na życzenie, dostosowując je do wymagań każdego klienta.

Raz do roku, na początku każdego semestru szkolnego, Biuro wydaje swój własny katalog z ofertą dla grup zorganizowanych. Ponadto Biuro prowadzi także rozbudowany dział obsługi klienta indywidualnego.

Przez pierwsze 5 lat swojego istnienia siedziba Biura znajdowała się w Koszalinie przy ulicy Zwycięstwa 107. W styczniu 2006 roku Biuro otworzyło swój oddział na koszalińskim dworcu PKS, wyspecjalizowany w sprzedaży indywidualnych biletów komunikacji międzynarodowej: autokarowych, lotniczych i promowych.

W dążeniu do ciągłego rozwoju prężnie działającej firmy w listopadzie 2009 roku Biuro zaczęło działać w formie Centrum Usług Turystycznych, w którym oprócz swojej podstawowej działalności organizatora imprez grupowych zajmuje się także kompleksową obsługą klienta indywidualnego – poprzez sprzedaż wczasów, wycieczek, międzynarodowych biletów autokarowych / lotniczych / promowych, domków wakacyjnych oraz ubezpieczeń turystycznych.
Od tego czasu siedzibą Biura jest nowo wybudowany deptak "Tu i Tam", ulokowany w ścisłym centrum Koszalina przy ulicy Kaszubskiej. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00 – 17.00 oraz w soboty w godzinach 10.00 – 14.00

Biura podróży