Katalog członków (Akcesoria reklamowe)

1.

Agencja Reklamowa Victoria

Agencja Reklamowa VICTORIA proponuje Państwu przygotowanie wszelkich działań reklamowo – promocyjnych, marketingowych oraz szeroko rozumiane doradztwo reklamowe w zakresie dalszego rozwoju Państwa przedsiębiorstwa. Organizujemy również wykonywanie różnego rodzaju gadżetów reklamowych, banerów, billboardów, plakatów, ulotek reklamowych, katalogów, kalendarzy itp.
Większość naszych Klientów to bardzo dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa. Współpraca z nimi pozwoliła nam zdobyć duże doświadczenie w realizacji kampanii reklamowych.
Sukces Agencji VICTORIA możliwy jest dzięki naszemu podejściu i zrozumieniu potrzeb Klientów, a także dzięki „sile” Radia VICTORIA Między Łodzią a Warszawą z którym ściśle współpracujemy a bez którego Państwa przekaz informacyjny nie byłby tak silny i szeroki. Współpracujemy również z innymi rozgłośniami radiowymi oraz prasą lokalną.

Reklama, Akcesoria reklamowe, Reklama - planowanie, Reklama - zewnętrzna
2.

Pimax Introligatornia Artystyczna

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą realizacji unikatowych na rynku światowym albumów foto oraz kronik i ksiąg pamiątkowych wykonywanych ręcznie przez najwybitniejszych specjalistów z branży introligatorstwa artystycznego. Nasi pracownicy realizują swoją pracę z pasją, dbając o najdrobniejsze detale dotyczące realizowanego projektu.
Umożliwiamy naszym Klientom współuczestniczenie w pracach projektowych wyrobów. To Oni mają główny wpływ na rodzaj i kolorystykę stosowanych skór naturalnych, format albumu, stylizację okładek oraz formę opakowania ozdobnego.
Zachęcamy Państwa również do odwiedzenia strony www.pimax.eu, na której prezentujemy ogólny zakres działalności firmy. Z bogatej oferty pracowni wymienić można, m.in.: ekskluzywne albumy ślubne, albumy firmowe ręcznie szyte i oprawne w skórę, fotoksiążki z wydrukami cyfrowymi lub tradycyjnymi odbitkami z labu, kroniki i księgi pamiątkowe dla firm, instytucji państwowych oraz osób prywatnych, edycje bibliofilskie drukowane na papierach czerpanych, książki w oprawach jubilerskich wysadzanych kamieniami szlachetnymi lub bursztynami w srebrze albo złocie, prestiżowe skórzane komplety na biurka, wizytowniki, segregatory skórzane, etui na CD, tuby, pudełka z nadrukami, skórkowe pudełka biżuteryjne, prestiżowe prezenty reklamowe i opakowania.
Na specjalne zamówienie firm, urzędów lub osób prywatnych wykonujemy najbardziej wyszukane projekty. Nasze wyroby mogą posłużyć nie tylko do uświetnienia rocznic czy spotkań, uhonorowania ważnych osób, ale w znakomity sposób podnoszą prestiż i wizerunek firmy. Jesteśmy do Państwa usług!

Wyposażenie wnętrz, Introligatorstwo, Akcesoria reklamowe
3.

Biuroserwis od A do Z Jerzy Pietras

Nasza firma powstała w 1998 rozpoczynaliśmy od tuszy i tonerów do drukarek. W 2007 zakupilismy laser, drukarke UV, oraz pare innych maszyn. Wprowadziliśmy do oferty usługi, i produkcje, wyrabianie pieczątek, produkujemy medale oraz statuetki sportowe, projektujemy wizytówki, zaproszenia, dyplomy, podziekowania, banery reklamowe oraz wiele innych produktów zwiazanych z poligrafia.Wycinamy elementy z plexi, drewna oraz wiele innych. Również znakujemy odzież sportową, robocza, i inna. Nasze produkty mozna znalezc na stronie Tuszak.pl
Nasza oferta jest poszerzana oraz aktualizowana do potrzeb klientów oraz reagujemy na zgłaszane sugestie przez osoby nas odwiedzające- dlatego też nasz sklep jest aktualizowany i dzięki państwu działa profesjonalnie za co dziękuję.

Druk, poligrafia, Wizytówki, zaproszenia, ulotki, Odzież robocza, odzież ochronna, Hafciarstwo, tkactwo, Akcesoria reklamowe
4.

KWP Sp. z o.o.

Agencja reklamowa.

W ofercie m.in.:

- ulotki
- wizytówki
- pozycjonowanie
- e-biznes
- projektowanie stron www
- wydruki
- teczki ofertowe

Zapraszamy na naszą stronę www, profil na Facebooku oraz do kontaktu telefonicznego.

Druk, poligrafia, Reklama, Reklama - na pojazdach, Akcesoria reklamowe
5.

Eventkey Sp. z o.o.

Jeśli masz wizję swojego eventu i potrzebujesz jej realizatorów – jesteśmy do usług.

Jeśli masz cel eventu, ale brakuje Ci pomysłu i narzędzi – właśnie je znalazłeś.

Jeśli potrzebujesz czegokolwiek, co wiąże się z działaniem i organizacją – lepiej nie mogłeś trafić.

Realizacja Twojego przedsięwzięcia jest naszą pasją.

Agencja Eventkey to kilkuosobowy zgrany zespół z olbrzymim potencjałem i zaangażowaniem w działaniu. Tworzymy, kreujemy, inspirujemy i animujemy wszystkie wydarzenia jakie tylko przyjdą Ci do głowy. Naszym atutem jest różnorodność pochodzenia, osobowości, pasji i dyscyplin naukowych reprezentowanych przez każdego z nas. Stawiamy na najwyższą jakość realizowanych usług tak, by były dopracowane w każdym szczególe. Nasze realizacje wyróżniają się spośród innych innowacyjnością i nieszablonowością pomysłów. Jednocześnie jesteśmy świadomi wagi i roli tradycji rodzinnych, firm czy regionów, dlatego jeśli tylko to możliwe, opieramy o nie nasze działania. Eventkey tworzy grupa kreatywnych, wykwalifikowanych i ambitnych ludzi, którzy z pasją podchodzą do każdego projektu. Specjalnością Eventkey jest realizacja niespodzianek, nawet tych najbardziej nietypowych i zaskakujących.
So, let us do it…

Biuro, Usługi biurowe, Produkty dla dzieci, Wyposażenie wnętrz, Doradztwo biznesowe, Druk, poligrafia, Wizytówki, zaproszenia, ulotki, Edukacja, Kursy i szkolenia, Gastronomia, Bary i kawiarnie, Catering, Sale weselne, Restauracje, Puby, Wyposażenie gastronomii, Handel, Centra handlowe, Bazary, targowiska, Projektowanie stron www, Przewozy specjalne, Kultura i sztuka, Działalność artystyczna, Instytucje kultury, Muzyka, Muzea i galerie, Media, Portale internetowe, Prasa, TV Internetowe, Opakowania, Reklama, Reklama - nietypowe usługi, Reklama - na pojazdach, Reklama - multimedialna, Akcesoria reklamowe, Reklama - planowanie, Reklama - prasowa, Reklama - zewnętrzna, Reklama - video, Reklama - świetlna, Reklama - dźwiękowa, Rozrywka i sport, Boiska i stadiony, Dyskoteki, kluby muzyczne, Działalność rozrywkowa, Sprzęt sportowy, Ambasady, konsulaty, Instytucje samorządowe, Ministerstwa, Organizacje pozarządowe, Usługi inne, Fotografia, Grawerowanie, Opieka