Katalog członków (Automatyka przemysłowa)

1.

STALKO P.W ZDZISŁAW ZIOMEK

"STALKO Przedsiębiorstwo Wielobranżowe" to firma rodzinna, której historia sięga już ponad 30 lat. Począwszy od jednoosobowej działalności, do średniej wielkości przedsiębiorstwa w dniu dzisiejszym.

Główny zakres działalności w chwili obecnej to projektowanie i produkcja maszyn, oraz urządzeń dla przemysłu i rolnictwa wykonywanych ze stali węglowych, oraz nierdzewnych, stalowych wkładów kominkowych, kominowych wymienników ciepła, jak również dostarczanie nowoczesnych usług na rynku lokalnym.

Obecna siedziba to około 3 tys. m² hal produkcyjnych wyposażonych w nowoczesne maszyny i obrabiarki do metalu, głownie do cięcia i obróbki plastycznej blach.

Od ponad 15 lat znajdujemy się w centrum Radomia, stale poszerzając zakres swojej działalności realizując to min. dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu, oraz wykwalifikowanej kadrze i ciągle zdobywanym nowym doświadczeniom.

Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom usługę, począwszy od projektu mechanicznego, automatyki czy schematów elektrycznych, poprzez produkcję, wykorzystującą najnowsze światowe technologie, kończąc na powłokach ochronnych jak lakierowanie proszkowe czy cynkowanie.

Nasi klienci to nie tylko rynek lokalny czy Polska, ale również: Francja, Luxemburg, Wielka Brytania.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Instalacje, Automatyka przemysłowa, Maszyny rolnicze