Katalog członków (Projektowanie stron www)

1.

SoInteractive S.A.

SoInteractive S.A. jest firmą technologiczną świadczącą usługi marketingowe. SoInteractive realizuje kompleksowe projekty związane ze wsparciem technologicznym, koncepcyjnym i wykonawczym działań marketingowych i sprzedażowych.
Jesteśmy twórcami jednej z pierwszych platform grywalizacyjnych w Polsce. Tworzymy koncepcje oraz wdrażamy rozwiązania budujące zaangażowanie w programach lojalnościowych oraz w miejscu pracy.
Z sukcesem realizujemy projekty dla klientów w Polsce, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Francji, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Doradztwo biznesowe, Projektowanie stron www, Grafika komputerowa, Reklama - multimedialna
2.

Studio Nexim

Projektowaniem i zarządzaniem serwisami internetowymi oraz utrzymaniem serwerów hostingowych zajmujemy się od 2004 roku. Przez ten czas współpracując z wieloma firmami zdobywaliśmy doświadczenie, które pozwoliło nam na stworzenie niepowtarzalnych projektów w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania graficzne i techniczne. Sukces naszych klientów to również nasz sukces.
Znajdziesz nas na http://nexim.net

Providerzy, Projektowanie stron www
3.

PROJEKT | agencja kreatywna

Zajmujemy się kształtowaniem marki powstających startup'ów i wzmacniamy wizerunek już istniejących firm. Naszym głównym zadaniem jest komunikacja wizualna przedsiębiorstw.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:

- odręczna ilustracja i grafika wektorowa
- planowanie i produkcja infografiki
- projektowanie opakowań (także flexograficznych)
- reklama zewnętrzna podświetlana
- profesjonalne sesje fotograficzne
- projektowanie logotypów
- projektowanie znaków graficznych dla produktów i usług
- reklama na samochody

- tworzenie stron www
- sklepy internetowe i platformy sprzedaży on-line
- bannery i animacje wektorowe

Druk, poligrafia, Projektowanie stron www, Reklama - planowanie, Reklama - zewnętrzna, Fotografia
4.

Ideo sp z o.o.

Działamy na rynku usług i technologii internetowych dostarczając skuteczne i konkurencyjne rozwiązania w obszarze e-marketingu, e-biznesu, e-government oraz e-konsultingu. Jesteśmy obecni na rynku od 1999 roku, zatrudniając ponad 130 osób. Zrealizowaliśmy dotychczas projekty internetowe dla ponad 500 firm i instytucji.

Doradztwo biznesowe, Komputery, internet, Oprogramowanie, Projektowanie stron www
5.

Stalica Ltd

Wdrożenia e-commerce (sklepy internetowe, aplikacje pisane na zamówienie). Tworzenie stron internetowych. Prowadzenie sklepów internetowych.

Sklepy, Oprogramowanie, Projektowanie stron www
6.

Eventkey Sp. z o.o.

Jeśli masz wizję swojego eventu i potrzebujesz jej realizatorów – jesteśmy do usług.

Jeśli masz cel eventu, ale brakuje Ci pomysłu i narzędzi – właśnie je znalazłeś.

Jeśli potrzebujesz czegokolwiek, co wiąże się z działaniem i organizacją – lepiej nie mogłeś trafić.

Realizacja Twojego przedsięwzięcia jest naszą pasją.

Agencja Eventkey to kilkuosobowy zgrany zespół z olbrzymim potencjałem i zaangażowaniem w działaniu. Tworzymy, kreujemy, inspirujemy i animujemy wszystkie wydarzenia jakie tylko przyjdą Ci do głowy. Naszym atutem jest różnorodność pochodzenia, osobowości, pasji i dyscyplin naukowych reprezentowanych przez każdego z nas. Stawiamy na najwyższą jakość realizowanych usług tak, by były dopracowane w każdym szczególe. Nasze realizacje wyróżniają się spośród innych innowacyjnością i nieszablonowością pomysłów. Jednocześnie jesteśmy świadomi wagi i roli tradycji rodzinnych, firm czy regionów, dlatego jeśli tylko to możliwe, opieramy o nie nasze działania. Eventkey tworzy grupa kreatywnych, wykwalifikowanych i ambitnych ludzi, którzy z pasją podchodzą do każdego projektu. Specjalnością Eventkey jest realizacja niespodzianek, nawet tych najbardziej nietypowych i zaskakujących.
So, let us do it…

Biuro, Usługi biurowe, Produkty dla dzieci, Wyposażenie wnętrz, Doradztwo biznesowe, Druk, poligrafia, Wizytówki, zaproszenia, ulotki, Edukacja, Kursy i szkolenia, Gastronomia, Bary i kawiarnie, Catering, Sale weselne, Restauracje, Puby, Wyposażenie gastronomii, Handel, Centra handlowe, Bazary, targowiska, Projektowanie stron www, Przewozy specjalne, Kultura i sztuka, Działalność artystyczna, Instytucje kultury, Muzyka, Muzea i galerie, Media, Portale internetowe, Prasa, TV Internetowe, Opakowania, Reklama, Reklama - nietypowe usługi, Reklama - na pojazdach, Reklama - multimedialna, Akcesoria reklamowe, Reklama - planowanie, Reklama - prasowa, Reklama - zewnętrzna, Reklama - video, Reklama - świetlna, Reklama - dźwiękowa, Rozrywka i sport, Boiska i stadiony, Dyskoteki, kluby muzyczne, Działalność rozrywkowa, Sprzęt sportowy, Ambasady, konsulaty, Instytucje samorządowe, Ministerstwa, Organizacje pozarządowe, Usługi inne, Fotografia, Grawerowanie, Opieka