Katalog członków (Grafika komputerowa)

1.

Lama House

Produkcją i postprodukcją filmów zajmujemy się od ośmiu lat. W tym czasie stworzyliśmy lub uczestniczyliśmy w procesie tworzenia kilkuset filmów, animacji i prezentacji multimedialnych. W 2012 roku narodził się pomysł założenia studia produkcji i postprodukcji filmowej. Tak powstało Lama House.

Pracujemy na zlecenie domów mediowych czy agencji kreatywnych, ale zależy nam aby ofertę kierować również bezpośrednio do firm zainteresowanych promocją swojej działalności za pomocą multimediów, w tym głównie materiałów filmowych, animacji i prezentacji multimedialnych. Dzięki wykluczeniu pośredników, możemy zaproponować konkurencyjne ceny, przy zachowaniu usług o najwyższej jakości.

Grafika komputerowa, Reklama - multimedialna, Reklama - video, Usługi inne, Fotografia
2.

SoInteractive S.A.

SoInteractive S.A. jest firmą technologiczną świadczącą usługi marketingowe. SoInteractive realizuje kompleksowe projekty związane ze wsparciem technologicznym, koncepcyjnym i wykonawczym działań marketingowych i sprzedażowych.
Jesteśmy twórcami jednej z pierwszych platform grywalizacyjnych w Polsce. Tworzymy koncepcje oraz wdrażamy rozwiązania budujące zaangażowanie w programach lojalnościowych oraz w miejscu pracy.
Z sukcesem realizujemy projekty dla klientów w Polsce, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Francji, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Doradztwo biznesowe, Projektowanie stron www, Grafika komputerowa, Reklama - multimedialna
3.

Design Mierzwa Michał

Pracujemy pod marką Uniforma. Zajmujemy się kreacją wizerunku i animacją, wychodząc zawsze od tradycji grafiki projektowej opartej na szacunku do skutecznego komunikatu i jakości obrazu.

MOTION GRAPHICS I ANIMACJE

- Spoty promocyjne i reklamowe
- Oprawa stacji telewizyjnych i programów
- Czołówki programów telewizyjnych
- Animacje na potrzeby opraw koncertów
..i imprez klubowych
- Projekty autorskie

KREACJA

- Branding
- Web & media
- Druki i wydawnictwa

Grafika komputerowa, Reklama - multimedialna, Reklama - video