Katalog członków (Sklepy)

1.

Sklepy KOMFORT S.A.

Sklepy KOMFORT S.A. jest firmą zarządzającą siecią 116 sklepów detalicznych Komfort z materiałami do wykańczania wnętrz (panele, dywany, wykładziny, podłogi drewniane, drzwi, akcesoria).

Pierwszy sklep Komfort powstał w Polsce w 1992 roku.Od kilku lat firma rozwija się poprzez system franczyzowy.
Zdobywane latami doświadczenie i wieloletni kontakt z klientami pozwolił firmie na wyspecjalizowanie się w handlu materiałami na podłogi.

Obecnie w ofercie sklepów Konsumenci mogą wybierać spośród największej na rynku oferty paneli podłogowych, wykładzin, dywanów, podłóg drewnianych, drzwi oraz akcesoriów do montażu i pielęgnacji podłóg.

Naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo oraz szeroki pakiet usług dodatkowych związanych z montażem i pielęgnacją podłóg, drzwi oraz projektowaniem i szyciem dekoracji okiennych.

Klienci mogą dokonywać zakupów online w sklepie internetowym www.komfort.pl

Produkty oferowane przez Komfort to wyroby od producentów z całego świata dobrej jakości i w atrakcyjnych cenach.
Firma zatrudnia około 1000 pracowników.
Właścicielem spółki Sklepy Komfort SA jest fundusz Polish Enterprise Fund VI zarządzany przez Enterprise Investors.

Projektowanie wnętrz, Wyposażenie wnętrz, Sklepy
2.

Ambilion Rafał Zakrzewski

Sklep Ambilion.pl powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku. Od jakiegoś czasu można zaobserwować trend na różnego rodzaju niespotykane dotąd urządzenia. Zarówno dla biernych jak i czynnych pasjonatów aktywnego wypoczynku, a także sportów ekstremalnych. W związku z tym za cel postawiliśmy sobie propagowanie aktywnego wypoczynku wśród dorosłych i dzieci oraz sportów ekstremalnych dla młodzieży.

Od początku istnienia promujemy wyłącznie markowe produkty pochodzące z oficjalnej dystrybucji. Wszystkie przedmioty posiadają stosowne atesty i certyfikaty oraz są dopuszczone do obrotu w Polsce. Posiadamy w ofercie m.in.: trikke, tribred, skki trikke, trampoliny ogrodowe i fitness, pełną gamę ochraniaczy dedykowanych różnym sportom ekstremalnym, kaski, zbroje, rękawice, mountainboard, poweriser, sprzęt fitness, kółka do nauki pływania dla niemowlaków, sanki, jeździki oraz modele zdalnie sterowane, rewolucyjne obuwie, odzież do tańczenia i fitness, itp.

Posiadamy w ofercie przedmioty takich marek jak: Trikke Tech., Poweriser, Hey Dude, Gofit, Athletic24, SixSixOne, KRK, HillBilly, Motonita, Insportline, Powerslide, Plasma car, FeelJoy, WeeRide, Speedo, Gibbon, Smith Optics, Brenda, Bell, Giro, Marbo, Landroller itp. Oferta sklepu Ambilion.pl jest sukcesywnie powiększana staramy się obserwować nowości i trendy na rynku, by szybko na nie reagować zaspakajając potrzeby Naszych Klientów.

Cały czas pracujemy, aby Ambilion.pl był kojarzony z najwyższą jakością obsługi, bezpieczeństwem zakupów oraz towarami dającymi satysfakcję najpierw klientom później nam. Każdego klienta traktujemy indywidualnie starając się zaspokoić Jego potrzeby. Pewni jesteśmy jednego, że tylko zadowolony klient znowu do nas powróci.

Produkty dla dzieci, Sklepy, Sprzęt sportowy, Sprzęt turystyczny
4.

Waszkom

WASZKOM to nie jest zwykły sklep. To lokalne, rodzinne przedsiębiorstwo z tradycjami założone w 2003 roku. W obecnej lokalizacji działamy od czerwca 2011 roku, gdzie korzysta z naszych usług nieustannie poszerzające się grono stałych klientów. Naszą ofertę na bieżąco dostosowujemy do ich potrzeb. Wśród świadczonych przdez nas usług znajdują się głównie naprawy telefonów komórkowych, tabletów oraz komputerów stacjonarnych i przenośnych.

Sklepy, Serwis komputerowy, Telefony komórkowe
5.

Stalica Ltd

Wdrożenia e-commerce (sklepy internetowe, aplikacje pisane na zamówienie). Tworzenie stron internetowych. Prowadzenie sklepów internetowych.

Sklepy, Oprogramowanie, Projektowanie stron www